7 REGNUM GROUP to rodzinne przedsiębiorstwo, którego korzenie sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Wtedy to Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie rozpoczęli działalność rzemieślniczą, najpierw od wytwarzania abażurów, a następnie wzbogacając ofertę o produkcję lamp.
Milowy krok w rozwoju przedsięwzięcia uczynił syn Teresy i Franciszka – Krzysztof Stanisław. W 1982 roku otworzył fabrykę produkcyjną DAGO szybko stając się liderem produkcji lamp dekoracyjnych w Polsce.
Kolejne pokolenia rodu Wawrzyniaków kontynuowały rodzinną pasję i tradycję, co w 1996 roku zaowocowało otwarciem przez naszą mamę, Różę Marię, salonu oświetleniowego.
W dalszej kolejności, w roku 2011 poszerzyliśmy ofertę o produkcję spersonalizowanego oświetlenia dekoracyjnego, artystycznych instalacji oraz designerskich elementów dekoracyjnych na zamówienie.

W POSZUKIWANIU DOSKONAŁOŚCI

Nasze motto to „prawdziwe piękno kryje się w szczegółach”.
Stawiamy sobie za cel osiągnięcie idealnej równowagi pomiędzy funkcjonalnością, designem i klasycznym pięknem. Regularnie bierzemy udział w międzynarodowych targach branżowych, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami oraz technologiami produkcji.

SPEŁNIAMY MARZENIA

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Z pełnym zaangażowaniem dążymy do wcielenia w życie nawet najbardziej niezwykłych marzeń naszych klientów starając się, aby efekt końcowy sprostał, a nawet przerósł ich oczekiwania

MIĘDZYNARODOWA WSPÓŁPRACA

Już w 1982 roku nasz ojciec, Krzysztof, nawiązał pierwsze kontakty międzynarodowe z wiodącymi markami z Włoch i Niemiec. Od tego czasu systematycznie poszerzaliśmy grono naszych współpracowników, dzięki czemu obecnie możemy się poszczycić ponad 400 partnerami z całego świata.

Nasze marki

Maximus design

DYSTRYBUCJA OŚWIETLENIA, MEBLI I DODATKÓW DEKORACYJNYCH

Black Swan Studio

SPERSONALIZOWANE
PROJEKTY OŚWIETLENIOWE

Atelier Futuro

NIETYPOWE
PROJEKTY ARTYSTYCZNEMAXIMUS DESIGN

LAMPY, MEBLE, DODATKI DEKORACYJNE

MAXIMUM DESIGN to największa na rynku hurtownia oświetleniowa oraz sklep internetowy. Specjalizujemy się w sprzedaży lamp, mebli oraz dodatków dekoracyjnych zarówno dla klientów prywatnych jak i inwestycyjnych. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, łączące w sobie funkcjonalność, estetykę i niepospolity design. Jesteśmy w stanie sprowadzić na indywidualne zamówienie dowolną lampę, mebel czy dekorację.

FACHOWE WSPARCIE

Zdajemy sobie sprawę jak duży wpływ na nasze życie ma odpowiednio dobrane oświetlenie oraz aranżacja wnętrz, dlatego na każdym kroku służymy naszym klientom fachowym doradztwem oraz wsparciem. Oferujemy między innymi darmowe modele 3D/2D, a także pełne dane fotometryczne.


[email protected]
Tel. +48 77 545 42 50

BLACK SWAN STUDIO

MIĘDZYNARODOWA WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z ponad 400 firmami z całego świata, a także z architektami, projektantami i inwestorami. A wszystko to, aby budować jak najbogatszą ofertę opartą o najwyższej klasy produkty.

ORYGINALNE, EKSKLUZYWNE, NIEPOWTARZALNE

Z miłości do piękna... To słowa, które chyba najlepiej definiują BLACK SWAN STUDIO. Nasza specjalność to niepowtarzalne projekty oświetleniowe wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta. Łącząc wyjątkowe materiały, najnowsze technologie oraz tradycje rzemieślnicze tworzymy przedmioty użytkowe będące nie tylko wyrazem osobowości artysty, ale przede wszystkim zamawiającego.

NA RYNEK KRAJOWY I ZAGRANICZNY

Z dumą informujemy, że nasze lampy znajdują uznanie nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Mając to na uwadze, prowadzimy profesjonalną obsługę inwestycji krajowych i zagranicznych.

WSPÓŁPRACA

Zdajemy sobie sprawę, że najbardziej wartościowe przedmioty powstają w wyniku kooperacji różnych środowisk, dlatego pragniemy zaprosić do współpracy architektów, inwestorów i osoby prywatne poszukujące nieszablonowych rozwiązań oraz ponadczasowego piękna.


[email protected]
Tel. +48 61 666 01 23

ATELIER FUTURO

NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

ATELIER FUTURO to miejsce, gdzie zaciera się granica pomiędzy przedmiotem użytkowym a sztuką. Nie boimy się wcielać w życie odważnych koncepcji i pomysłów. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych kierunków rozwoju eksperymentując w oparciu o nowe wzory, materiały i technologie. Śledząc najnowsze trendy nie zapominamy jednak o tradycji. Staramy się w wyważony sposób łączyć nowoczesność i klasykę uzyskując w ten sposób eleganckie, ponadczasowe formy.

ILUMINACJE ŚWIETLNE, WYJĄTKOWE RZEŹBY, DESIGNERSKIE MEBLE

Tworzymy nietypowe projekty artystyczne, w tym spektakularne iluminacje świetlne, designerskie systemy oświetleniowe, a także wyjątkowe meble oraz rzeźby. Naszą specjalnością są niepowtarzalne realizacje wykonywane na indywidualne zamówienie klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem wkładając w nie wszystkie posiadane umiejętności, serce oraz czas.

TWOJA SATYSFKACJA – NASZ SUKCES

W naszej pracy stawiamy nie tylko na wygląd, ale również na jakość, dlatego współpracujemy wyłącznie z solidnymi partnerami. Dzięki temu nasze realizacje doceniają zarówno klienci prywatni, jak i sieciowi, w tym hotele, restauracje, galerie, kawiarnie czy korporacje.


[email protected]
Tel. +48 22 486 32 95